Court | 1 | 2 | 3 |
10.06. 12:45 | 7 | Nagursky - Siegmund | vs | Bruns - Rohde | 2:0 (15:12, 20:18) |
| 2 | Doberstein - Koslowski | vs | Fuchs - Lüdike | 2:1 (15:12, 13:15, 15:11) |
| |
10.06. 13:30 | 10 | Beck - Kuhrt | vs | Dutzi - Eckenweber | 1:2 (15:6, 12:15, 11:15) |
| 11 | Bierwirth - Henke | vs | Andörfer - Mühlisch | 0:2 (12:15, 10:15) |
| |
10.06. 14:15 | 9 | Buchner - Richter | vs | Doberstein - Koslowski | 1:2 (11:15, 15:13, 11:15) |
| 12 | Nagursky - Siegmund | vs | Helwig - Winter | 1:2 (11:15, 17:15, 13:15) |
| |
10.06. 15:45 | 17 | Fuchs - Lüdike | vs | Nagursky - Siegmund | 2:1 (15:12, 11:15, 15:11) |
| 20 | Bruns - Rohde | vs | Buchner - Richter | 0:2 (11:15, 10:15) |
| |
10.06. 16:30 | 21 | Doberstein - Koslowski | vs | Dutzi - Eckenweber | 2:0 (16:14, 15:13) |
| 22 | Andörfer - Mühlisch | vs | Helwig - Winter | 2:0 (16:14, 15:5) |
| |
10.06. 17:15 | | 23 | Bierwirth - Henke | vs | Fuchs - Lüdike | 1:2 (8:15, 15:13, 14:16) |
| |
10.06. 18:00 | | 24 | Buchner - Richter | vs | Beck - Kuhrt | 2:1 (15:7, 14:16, 15:12) |
| |
10.06. 18:45 | 26 | Dutzi - Eckenweber | vs | Fuchs - Lüdike | 0:2 (12:15, 13:15) |
| 25 | Helwig - Winter | vs | Buchner - Richter | 1:2 (15:12, 13:15, 12:15) | 27 | Helwig - Winter | vs | Dutzi - Eckenweber | 1:2 (14:16, 15:13, 15:17) |
| |
11.06. 8:30 | 1 | Günther - Prüsener | vs | Kook - Windscheif | 2:0 (21:17, 21:19) |
| 2 | Karl - Melzer | vs | Buchner - Richter | 1:2 (25:27, 21:18, 11:15) |
| 3 | Lintner - Ziethe | vs | Andörfer - Mühlisch | 0:2 (14:21, 16:21) |
|
11.06. 9:20 | 5 | Groth Couto - Waligora | vs | Doberstein - Koslowski | 0:2 (17:21, 12:21) |
| 4 | Fuchs - Lüdike | vs | Backhaus - Matthießen | 1:2 (21:13, 16:21, 14:16) |
| 6 | Dutzi - Eckenweber | vs | Berken - Weßel | 2:0 (21:15, 21:13) |
|
11.06. 10:10 | 8 | Binsch - Winkler | vs | Masurek - Peiske | 1:2 (18:21, 21:14, 10:15) |
| 7 | Knopf - Roscher | vs | Merten - Schmeckenbecher | 1:2 (18:21, 21:15, 11:15) |
| |
11.06. 11:50 | 9 | Günther - Prüsener | vs | Buchner - Richter | 1:2 (21:18, 19:21, 10:15) |
| 10 | Andörfer - Mühlisch | vs | Backhaus - Matthießen | 2:1 (19:21, 21:15, 15:9) |
| 11 | Doberstein - Koslowski | vs | Dutzi - Eckenweber | 2:0 (21:9, 21:19) |
|
11.06. 12:45 | 12 | Merten - Schmeckenbecher | vs | Masurek - Peiske | 0:2 (14:21, 16:21) |
| 13 | Karl - Melzer | vs | Kook - Windscheif | 2:0 (21:19, 24:22) |
| 14 | Fuchs - Lüdike | vs | Lintner - Ziethe | 1:2 (14:21, 21:17, 10:15) |
|
11.06. 13:40 | 16 | Binsch - Winkler | vs | Knopf - Roscher | 0:2 (12:21, 11:21) |
| 15 | Berken - Weßel | vs | Groth Couto - Waligora | 2:0 (21:13, 21:16) |
| |
11.06. 15:30 | 21 | Buchner - Richter | vs | Andörfer - Mühlisch | 0:2 (19:21, 15:21) |
| 17 | Karl - Melzer | vs | Merten - Schmeckenbecher | 2:0 (24:22, 21:14) |
| 18 | Lintner - Ziethe | vs | Dutzi - Eckenweber | 2:1 (19:21, 21:13, 15:9) |
|
11.06. 16:25 | 22 | Doberstein - Koslowski | vs | Masurek - Peiske | 1:2 (9:21, 21:19, 12:15) |
| 19 | Berken - Weßel | vs | Backhaus - Matthießen | 2:0 (21:18, 21:16) |
| 20 | Knopf - Roscher | vs | Günther - Prüsener | 2:1 (21:19, 13:21, 15:9) |
|
11.06. 19:10 | 23 | Lintner - Ziethe | vs | Karl - Melzer | 0:2 (23:25, 14:21) |
| 24 | Knopf - Roscher | vs | Berken - Weßel | 0:2 (14:21, 10:21) |
| |
12.06. 10:00 | 25 | Doberstein - Koslowski | vs | Berken - Weßel | 1:2 (23:21, 16:21, 10:15) |
| 26 | Buchner - Richter | vs | Karl - Melzer | 0:2 (20:22, 13:21) |
| |
12.06. 12:00 | 27 | Andörfer - Mühlisch | vs | Berken - Weßel | 0:2 (17:21, 12:21) |
| 28 | Masurek - Peiske | vs | Karl - Melzer | 0:2 (15:21, 19:21) |
| |
12.06. 14:00 | 29 | Andörfer - Mühlisch | vs | Masurek - Peiske | 0:2 (18:21, 19:21) |
| | |
12.06. 16:00 | 30 | Berken - Weßel | vs | Karl - Melzer | 1:2 (18:21, 22:20, 16:18) |
| | |